Šogad pirmo reizi Latvijā notiks “Drosmes skrējiens”

DROSMES SKRĒJIENS ir pavisam jauns tautas piedzīvojumu un grūtību skrējiens, kas aicina dažādu sagatavotības līmeņu dalībniekus pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas kādā no divām trasēm- 7 vai 14 km.

Distances maršruts ietver Žagarkalna, Ozolkalna, Vāļukalna un Gaujas nacionālā parka teritorijas. Distanču šķēršļi ir dažāda lieluma un formas- koka barjeru sienas, virvju tīkli, dzeloņstieples, auto riepas, ledaina ūdens baseini, dažādi citi šķēršļi – grāvji, dubļu bedres un citu dabas veidotu grūtību pārvarēšana. Distances uzdevumi ir smilšu maisu un koka bluķu nešana, akmeņu vilkšana un arī atmiņu testi.

Trenējies kopā ar Fitness ABC bezmaksas

Izmanto iespēju un gatavojies DROSMES SKRĒJIENAM kopā ar Fitness ABC bezmaksas treniņos Mežaparkā. Treniņi ir augstas intensitātes, kas Tevi sagatavos atbilstoši šķēršļu un grūtību pārvarēšanai. Treniņi vienmēr notiek zaļajā laukumā pie 8.estrādes vārtiem. Uz treniņu nav jāpiesakās, ir vienkārši jānāk un jāpiedalās. Tā ir lieliska iespēja uzņemt sevī jaunu enerģiju, kā arī iepazīties ar citiem skrējiena dalībniekiem! Protams, katrā treniņā arī balvas un bonusi centīgākajiem dalībniekiem no mūsu atbalstītājiem.

Galvenā balva – bezmaksas dalība Fitness ABC rikotajā sērfošanas un fitnesa nometnē Marokā, Āfrikā. Kā arī veicināšanas balvas no mūsu sponsoriem un atbalstītājiem.

Reģistrējies ŠEIT!

Esi drosmīgs un uzdrīksies vairāk. Piedalies!

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.