Pieteikšanās eko nometnei jauniešiem‏

Vides izglītošanai un ekoloģiskās izpratnes veidošanai tiks veidotas 3 atšķirīgas nometnes, atbilstoši jaunieša interesēm, aktuālām attīstības vajadzībām un ģimenes/jaunieša vērtībām :

1. Daba – iedvesmas, radošuma un spēka avots – 30.jūnijs līdz 5.jūlijs, šajā nometnē jaunieši apgūs zināšanas un prasmes, kā, izmantojot dabas un mākslas potenciālu, gūt papildus enerģiju un stresa pārvarēšanas prasmes savu dzīves mērķu īstenošanai.

2. Daba – mūsu mājas un izaicinājums – 22.jūlijs līdz 27.jūlijs, šajā nometnē jaunieši apgūs zināšanas un prasmes vērot un sadzirdēt dabu, sadzīvot ar dabu nenodarot tai pāri (divas dienas vajadzēs dzīvot brīvā dabā).

3. Latvijas daba kā latviešu dzīvesziņas pamats – 4.augusts līdz 9.augusts, šajā nometnē jaunieši apgūs zināšanas par vidi un dabu izmantojot latviešu dzīvesziņas, simbolu, tradīciju un rituālu izpratni un pielietošanu.

Nometnēs tiks sniegtas zināšanas un veikta apmācība ikdienā īstenojamu un vides aizsardzību sekmējošu prasmju apguvei :

  • Atkritumi (zināšanas par faktoriem, kas sekmē sadzīves un bīstamo atkritumu daudzuma pieaugumu, „zaļā” pieeja iepakojuma problēmai, atkritumu šķirošanas prasmes);
  • Bioloģiskā daudzveidība (zināšanas par vietējām aizsargājamām dabas teritorijām, vērtīgiem zālājiem un mežaudzēm, lauku putnu populāciju un šo faktoru novērošana dabā, aprakstīšana/zīmēšana);
  • Gaisa piesārņojums, izmeši un klimata pārmaiņas;
  • Ūdeņi (dzeramā ūdens resursi, notekūdeņi, peldvietas, ūdens kā dzīvībai nepieciešams resurss un rekreācijas līdzeklis).

Aicinām pieteikties jauniešus vecumā no 13 līdz 15 gadiem rakstot pieteikuma vēstuli uz e-pastu martinafonds1991@inbox.lv ar norādi EKO nometnei līdz 21.jūnijam. Vēstulē jānorāda kurā nometnē vēlas pieteikties , kāpēc izvēlies tieši šo nometne un pastāstīt nedaudz par sevi.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.