Piesakies skriešanas seriālam „Izskrien Rīgu!”

Izskrien Rīgu

Visi interesenti tiek laipni aicināti pieteikt savu dalību ceturtajam skriešanas seriālam “Izskrien Rīgu!”. Šogad paredzēti pieci posmu un pirmais no tiem jau 7. maijā – Kronvalda parkā!

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina bērnus un jauniešus, pieaugušos un seniorus tīmekļa vietnē: http://www.izskrienrigu.lv/ pieteikt dalību skriešanas seriālam „Izskrien Rīgu!”, kurā šogad paredzēti pieci posmi – Kronvalda parkā, Arkādijas parkā, Vakarbuļļu pludmalē, Pļavnieku sporta un atpūtas centrā un Lucavsalā. Pirmais posms notiks jau 7. maijā.

Jau ceturto gadu Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties skriešanas seriālā „Izskrien Rīgu!”, kurā ikviens aktīva dzīves veida piekritējs, tajā skaitā gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie un seniori var pārbaudīt savu sportisko sagatavotību „Bērnu grupas skrējienā”, „Veselības distancē” vai „Meistaru grupā”.

Tautas sporta skrējiena seriāls piecos posmos tiek organizēts, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai, kā arī, lai dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Pirmais seriāla posms notiks 7. maijā Kronvalda parkā, otrais posms risināsies 4. jūnijā Arkādijas parkā, trešais – 2. jūlijā Vakarbuļļu pludmalē, ceturtais – 6. augustā Pļavnieku sporta un atpūtas centrā, bet sezonas noslēdzošais posms notiks 11. septembrī Lucavsalā. Sacensību sākums visos posmos plkst. 11.00.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties skriešanas seriālā un piedalīties vienā vai vairākos posmos. Organizatori aicina ikvienu interesentu iepazīties ar skriešanas seriāla nolikumu, jo salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem ir mainīti reģistrēšanās noteikumi. Skriešanas seriāla nolikums pieejams tīmekļa vietnē: www.izskrienrigu.lv.

Skriešanas seriālu „Izskrienam Rīgu!” organizē Rīgas dome, RD IKSD, to atbalsta „Isostar”.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.