Piesakies pašdarināto braucamrīku festivālam

Rīgas svētku laikā, 15. augustā, pie Rīgas Kongresu nama norisināsies jau par tradīciju kļuvušais pašdarināto braucamrīku festivāls „Nissan Norde Cartoon rallijs 2015”.

Tas ir uzņēmumu, radošo apvienību, skolu un draugu grupu festivāls – sacensības, kurās komandas ar pašdarinātiem kājminamiem vai stumjamiem braucamrīkiem sacenšas veiklības braucienā, piedalās dažādos konkursos un atraktīvā veidā prezentē sevi un savu braucamrīku.

Galvenā balva šogad ir 500 eiro. Jāpiebilst, ka tiks apbalvota arī labākā braucamrīka komanda, kā arī ātrākā un atraktīvākā komanda.

Pirms sacensībām dalībnieki tiek iedalīti vairākās grupās, ņemot vērā braucamrīka tehniskos parametrus un uzbūvi. Šogad komandu uzdevums ir radoši noformēt auto, lai tā noformējums atspoguļotu šī gada pasākuma galveno tēmu – „Rīgas ostai 815”.

Komandas sacensībām var pieteikt interneta vietnē www.sacensibas.lv sadaļā „Nissan Norde Cartoon rallijs”. Komandā jābūt 4 cilvēkiem: 2 sievietēm un 2 vīriešiem vecumā no 12 gadiem. Dalībnieku komandai noteikta vienota dalības maksa 50 eiro apmērā.

Sīkāka informācija par pasākumu, tā norisi un dažādām dalības maksas atlaidēm skolu, jauniešu interešu centru un draugu apvienībām variet atrast interneta vietnē www.parstipru.lv.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.