Loading Notikumi

« All Notikumi

  • This event has passed.

Snatam Kaur sakrālās mūzikas koncerts

marts 31 @ 19:30 - 22:00

Snatam Kaur sakrālās mūzikas koncerts

(scroll down for English)

31. martā Rīgas Kongresu namā tūres “Light of the Beloved” ietvaros ar garīgu noskaņu pilnu koncertu viesosies slavenā sakrālās mūzikas izpildītāja Snatam Kaur.

Snatam Kaur ir amerikāņu dziedātāja, miera aktīviste un autore, kura ir audzināta sikhu un kundalinī jogas tradīcijā. Viņai ir apbrīnojamas spējas transformēt tradicionālos Indijas sikhu dziedājumus laikmetīgos skaņdarbos, kuri šķiet pievilcīgi mūsdienu klausītājam, taču reizē arī glabā senu gudrību un ikvienā dvēselē atmodina senas ilgas pēc garīguma.

“Light of the Beloved” tūre veidota ar domu nest Snatamas priekpilno, pacilājošo mūziku plašam klausītāju lokam – koncertā būs baudāmas gan pavisam jaunas muzikālas kompozīcijas, gan arī jau viņas klausītājiem iemīļotas dziesmas no Snatamas bagātīgā skaņdarbu krājuma – daudzi no tiem ir atzīti par pasaules garīgās mūzikas klasiku.

Snatam Kaur ieraksti Prem, Grace, Anand, Liberation’s Door, un Light of the Naam, ir laikam pāri stāvoši un valdzina ar kompozīcijām, kurās tradicionālas svētās mantras un muzikālas brīvības plašums ļauj kopā saplūst austrumiem un rietumiem, nesot iedvesmu un dziļu miera izjūtu klausītājiem visa pasaulē, taču pats labākais veids, kā pieredzēt Snatam Kaur mūziku, viņas sirdssiltumu un gudrību ir pieredzot to klātienē.

Snatam Kaur vairāk kā 30 gadus ir pavadījusi mācoties līdzās savam garīgajam skolotājam Yogi Bhajan un apguvusi Naad jogas dziļāko būtību – Naad ir jogas veids, kurš koncentrējas uz garīguma kopšanu caur skaņu. Būtisks elements Naad praktizēšanas pamatā un Snatam Kaur mūzikā ir miera un dziedinošu mirkļu pieredze, kas padara viņas mūziku saistošu un pieejamu cilvēkiem ar visdažādāko dzīves gājumu.

“Koncerts ir īpaši veidots, lai atmodinātu cilvēkus mantras spēkam, lai viņi mantras iemīļotu un pieredzētu tās to tīrākajā veidolā,” stāsta Snatam Kaur, “Šajos koncertos mans mērķis ir izveidot ar klausītājiem personisku kontaktu, lai dotu viņiem gaišuma un mīlestības sajūtu. Tas ir nozīmīgi īpaši šobrīd – laikā, kad pārdzīvojam sarežģītu politisko klimatu un risinām izaicinājumus, kurus mums met klimata pārmaiņas dabā. Es zinu pati no savas pieredzes – šādos apstākļos kopīga mantras dziedāšana ir ļoti dziedējoša un spēcinoša, lai pārvarētu stresu, spriedzi un gluži vienkārši to sajūtu, kad jūtamies pārņemti ar savām problēmām un neredzam tām galu. Man šķiet, ka mūsdienās šīs sajūtas bieži traucē ikkatru no mums. Koncerts ir veids kā cilvēkiem atnākt un sameklēt sevī atkal no jauna to dziedējošo miera sajūtu.”

Snatam Kaur ar savu ierakstu, koncertu un nodarbību palīdzību ir dalījusies savā meditācijas, Naad un Kundalinī jogas pieredzē jau 20 gadus, pildot savu personīgo apņemšanos – dot katram cilvēkam nepieciešamos instrumentus, ar kuru palīdzību sasniegt iekšēju mieru ikdienā.

Snatam Kaur vokāla skaistums un tīrība nāk ne tikai no viņas neizsmeļamā muzikālā talanta – tie ir audiāli atspīdumi nelokāmai padevībai garīgajām vērtībām un nepagurstošai kalpošanai visam cilvēcīgajam, kas sevī iekļauj gan nabadzīgo pabarošanu viņas pašas mājās Ņūhempšīrā, gan palīdzību zemestrīcē cietušajiem Nepālā, kā arī palīdzīgas rokas sniegšanu Sīrijas bēgļiem Grieķijā. Arī šī žēlsirdība, kas pasvītrota ar pašas padarītiem darbiem, ir būtiska klātbūtne viņas dziedājumos.

Snatam Kaur koncerta intīmā un personiskā pieredze ir tiešākais un iedarbīgākais veids, kā sildīties viņas muzikālajā sniegumā. Biļetes uz Snatam Kaur 31. marta “Light of the Beloved” tūres koncertu jau pieejemas Biļešu paradīzes kasēs, to cena no 25 EUR. Snatam Kaur koncerts Rīgā ir vienīgā viesošanās Latvijā, tādēļ lūdzam biļetes iegādāties savlaicīgi – biļešu skaits ir ierobežots.

BIĻETES: https://www.bilesuparadize.lv/events/event/60765

SNATAM KAUR – Light of the Beloved tour (ENGLISH)

The renowned contemporary sacral chanter Snatam Kaur will be visiting Riga with a concert taking place in March 31st in Riga Congress Hall as a part of her Light of the Beloved tour.

Snatam Kaur is an American singer, peace activist and author raised in the Sikh and Kundalini Yoga tradition. She has an amazing ability to transform traditional Sikh chants of India into a contemporary sound that appeals to the modern ear and awakens an ancient yearning in the soul.

Snatam’s Light of the Beloved Tour will bring her joyous, uplifting music to audiences everywhere as she performs both new compositions and much-beloved songs from her rich catalog of classic world devotional CDs. Timeless Snatam Kaur recordings such as Prem, Grace, Anand, Liberation’s Door and Light of the Naam, have brought inspiration and a deep sense of peace to listeners worldwide with their captivating blend of traditional sacred mantras and expansive musical settings blending Eastern and Western influences. But the best way to experience the music, warmth, and wisdom of Snatam Kaur is live in concert.

For over thirty years, she studied with and grew up in the presence of her spiritual teacher, Yogi Bhajan, while he was in his physical form, learning the essence of Naad Yoga, a form of yoga focusing on sacred sound. At the core of this practice is an essential experience of peace and healing which has helped her music to be accessible to people of all walks of life.

“The concert is an occasion for people to become awakened to the power of mantra,” she says; “to fall in love with mantras and experience them in the purest form that we can present. With these concerts, I hope to connect with people so that they get a sense of light and love. That is so important these days, with the political climate and environmental challenges we face. I know for myself that chanting together in these settings is super healing and super powerful for relieving stress, tension and that feeling of being overwhelmed that I think is pretty common for all of us in this day and age. It’s a way for people to come and find that sense of peace again.”

She has taught and shared Naad Yoga and Kundalini Yoga and meditation through her recorded CDs, concerts, and workshops for the past 20 years as a part of her commitment to give people tools for a daily experience of inner peace. Her new book Original Light; the Morning Practice of Kundalini Yoga is a compassionate and supportive guide to creating a personal daily spiritual practice.

The purity and beauty of Snatam Kaur’s voice arise not only from her abundant musical talent. They are also an audible reflection of a life of steadfast spiritual devotion and tireless service to humanity—which includes everything from feeding impoverished members of her southern New Hampshire community to aiding earthquake victims in Nepal and Syrian refugees in Greece through her role as a board member of the Sat Nam Foundation. All of this compassion-in-action is palpably present in the room when she sings.

The intimate experience of a Snatam Kaur concert is perhaps the most direct way to bask in the glory of her music. Tickets to March 31st concert already available at Biļešu paradīze – price starting at 25 EUR. This is a unique occasion and the only chance to see Snatam Kaur performing here in Riga, Latvia. We advise to buy your tickets in advance since the seating in the Riga Congress Hall is limited.

TICKETS: https://www.bilesuparadize.lv/en/events/event/60765

–VOLUME EVENTS

Detaļas

Datums:
marts 31
Laiks:
19:30 - 22:00
Notikums Category:
Mājaslapa:
https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/60765

Organizators

Volume Event
Mājaslapa:
https://www.facebook.com/VolumeEvent/

Vieta

Rīgas Kongresu nams
Kr.Valdemāra 5
Riga, LV-1010 LV
+ Google Karte