Loading Notikumi

« All Notikumi

  • This event has passed.

Festivāls ZEMLIKA 2017

20.10.2017 @ 18:00 - 22.10.2017 @ 04:00

Festivāls ZEMLIKA 2017

20. un 21. oktobrī Latvijas mazākajā pilsētā Durbē norisināsies jau septītais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls ZEMLIKA.

Tikai pirmās 50 biļetes nopērkamas par īpašu cenu – 20.00 EUR. Līdz ar pirmo mākslinieku (vai beidzoties pirmajām piecdemit biļetēm) izziņošanu tās kļūs dārgākas. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

:::Festivāla viesi ◊◊◊ Line-up:::

Civil Civic (Austrālija)
Ellen Arkbro (Zviedrija)
Endless Roar (Latvija)
Jessica Moss (Kanāda)
Kim Myhr (Norvēģija)
Mai Mai Mai (Itālija)
Richard Youngs (Lielbritānija)
Sean Nicholas Savage (Kanāda)
Tomutonttu (Somija)
… turpinājums sekos … to be continued …

Festivālā arī šogad būs pārstāvētas vairākas no mākslām – mūzika, teātris, vizuālā māksla un kino. Bērniem un jauniešiem, arī citiem interesentiem būs iespēja piedalīties mūzikas meistardarbnīcā. Notiks arī par tradīciju kļuvušais zemnieku, amatnieku un godprātīgu un videi draudzīgu pārstrādātāju ražojumu tirgus ar Durbes un novada, kā arī tuvējo kaimiņu saimniecībām, lai tirgotu un atrādītu gada laikā izaudzēto, darbnīcās un ražotnēs paveikto. Festivāla laikā skolas ēdamzālē tiks ierīkots oficiālais festivāla restorāns, kura ēdienkarte tiks veidota, izmantojot lielākoties tikai Durbes novadā izaudzēto, izslaukto, sasieto un citādi saražoto.

Līdzīgi kā iepriekš, arī šogad festivāla “Zemlika” norises vietas Durbē būs vairākas – Durbes kultūras nams, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, A. Kronvalda Durbes vidusskola, Durbes muzejs, Durbes luterāņu baznīca un citas. Festivāla galvenā sadaļa – mūzika, jau ierasti izpaudīsies 17 dažādu mūziķu un kolektīvu koncertos divu dienu laikā. No ģitārmūzikas līdz mūsdienu akadēmiskajai mūzikai, no tautas jeb “folk” mūzikas līdz elektroniskajai deju mūzikai.

Detaļas

Sākums:
20.10.2017 @ 18:00
Beigas:
22.10.2017 @ 04:00
Notikums Category:
Mājaslapa:
http://www.bezrindas.lv/lv/muzikas-pasakumi/festivals-zemlika-17/

Organizators

ZEMLIKA
Mājaslapa:
https://www.facebook.com/zemlika/