Notiks LALIGABA prozas lasījumi

2015. gada 18. aprīlī plkst.18 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas darbnīcās Rīgā, Lāčplēša ielā 55 notiks LALIGABA prozas lasījumi.

Lasījumos piedalīsies spilgtāko 2014. gadā klajā laisto prozas un tulkojumu grāmatu autori –Inga Ābele, Pauls Bankovskis, Osvalds Zebris, Arno Jundze, īsprozas grāmatu debitantes – Daina Tabūna un Ilze Sperga, kā arī augstākās raudzes tulkotāji – Dace Deniņa un Jānis Krastiņš. Pasākumu vadīs publicists Eduards Liniņš, par muzikālajām starpspēlēm rūpēsies mūziķis Jānis Ruņģis. Ieeja pasākumā ikvienam interesentam bez maksas.

Latvijas Literatūras gada balva (LALIGABA) ir nozīmīgākais gada notikums literatūras nozarē Latvijā, kas nodrošina literāro darbu profesionālu izvērtējumu un atzinību izcilākajiem darbiem, kas gada laikā nākuši klajā Latvijas rakstniecībā. Par balvas norisi kopīgi rūpējas Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja, Latvijas Rakstnieku savienība un Latvijas Literatūras centrs.

Balvas ieguvējs katrā no nominācijām tiks paziņots un apbalvots noslēguma ceremonijā 2015. gada 24.aprīlī plkst.18.00 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā. Balvas ieguvēji katrā nominācijā saņems naudas balvu un balvas simbolisko veidolu – LALIGABA lampu, ko veidojusi dizaina studija „MĀJO”, iemiesojot ideju par grāmatu kā gaismas simbolu. Balvas pasniegšanas pasākumā tiks pasniegta arī virkne LALIGABA atbalstītāju balvu.

Balvas atbalstītāji:
Kultūras ministrija, Valsts kultūrkapitāla fonds, Latvijas Valsts meži, Baltic International Bank un e-grāmatu portāls Las.am
Sadarbības partneri: Mājo, Jānis Roze, Nice Place Mansards, Ascendum, LU Botāniskais dārzs, Ervins& Filles un Gemoss
Organizē: Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja, Latvijas Literatūras centrs un Latvijas Rakstnieku savienība

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.