Nedēļas nogalē Rīga piedalīsies “Brussels Food Truck” festivālā

Brussels-Food-Truck-Festival-2016No 6. līdz 8.maijam, popularizējot Rīgu kā iecienītu tūrisma un gastronomijas galamērķi, un vienlaicīgi reklamējot Rīgas-Gaujas reģionu kā Eiropas gastronomijas reģiona titula ieguvējus, Beļģijas galvaspilsētā Briselē festivāla Brussels Food Truck festival varēs baudīt Latvijai raksturīgu ielu ēdienu (street food).

Trīs dienas Briseles vēsturiskais centrs pārvērtīsies par īstu gardēžu punktu, kur draudzīgā un ģimeniskā atmosfērā notiks lielākais food truck festivāls Eiropā. Tā būs iespēja atklāt dažādus valstu amata meistarus, kuri pārsteigs pat vispieredzējušāko gardēžu garšas kārpiņas.

Par Rīgas īpašo piedāvājumu rūpēsies burgernīca “B-Burgers”, kas specializējas burgeru gatavošanā no vietējiem, bioloģiskiem un augstvērtīgiem Latvijas produktiem. Nedēļas nogalē festivāla apmeklētājiem tiks piedāvāti “Šefa Burgers”, kas sastāv no grilētas liellopa bio gaļas, liepu ziedu medū karamelizētiem sīpoliem, pūdēta siera, pikantās mērces, aveņu tomāta un salāta, “Rīgas burgers”, kas apvienos grilēta liellopa bio gaļu, kausētu Latvijas sieru, dūmotu desu, štovētus kāpostus ar brūkleņu sukādēm un “Tirgus jeb Market Burgers”. Šim burgeram  ierasti tiek izmantots vietējā tirgus piedāvājums, un kas šoreiz balstīts uz šī brīža Rīgas centrāltirgū atrodamajiem Latvijas produktiem. Līdzās dažādajiem burgeriem būs iespēja iegādāties arī paštaisītus kartupeļu čipsus, paštaisītas mērces, “Valmiermuižas” limonādes.

Paredzēts, ka pasākumu nedēļas nogalē varētu apmeklēt pat vairāk nekā 100 tūkstoši cilvēku.
Rīgas dalību festivālā Briselē organizē Rīgas dome un “Live Rīga”.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.