Nākamajā gadā tiks pabeigta Juglas promenādes izbūve

juglas_promonade_db-lvNākamajā gadā Rīgas pašvaldība pabeigs Juglas kanālmalas pārbūvi, izveidojot tur jaunu, labiekārtotu promenādi. Šodien Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar citām domes amatpersonām bija ieradies pārbaudīt kanālmalas pārbūves darbus. Pašlaik jau ir pabeigta kanāla krasta konstrukcijas nostiprināšana.

N.Ušakovs: “Juglas promenādes un tās apkārtnes labiekārtošanu Rīgas pašvaldība sāka 2015. gadā, izveidojot tur pēc būtības jaunu parku ar dažādām atpūtas iespējām iedzīvotājiem.”

Pirmās kārtas ietvaros Juglas kanālam blakus esošā iekškvartāla teritorijā tika veikta apgaismojuma rekonstrukcija, izveidoti jauni apstādījumi, veikta gājēju celiņu un jauna rotaļu laukuma izbūve, kā arī uzstādīta āra trenažieru vingrošanas zona senioriem.

Nākamajā gadā tiks pabeigta projekta otrā kārta, kas paredz pašas gājēju promenādes izbūvi ar vairākām atpūtas vietām, piknika zonu un serpentīnu nobraukšanai uz krastmalu velosipēdistiem un māmiņām ar ratiņiem. Arī gar promenādi tiks izbūvēts jauns apgaismojums un veikta apstādījumu  atjaunošana.

Savukārt 2018. gadā plānots izbūvēt apmēram kilometru garu promenādes turpinājumu gar Juglas ezeru Strazdumuižas virzienā.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.