Mūsu draugi

Logo_300px-Meta RealityMeta Reality pēc būtības izsaka zināšanas par realitāti, kā arī, apraksta to realitāti, kas ir aiz šīs vai ir tās pirmavots (meta no grieķu valodas (μετά-) aiz / pāri). Kopš apzinīgā cilvēka pirsmākumiem, tā prātu vienmēr ir nodarbonājuši eksistenciāli jautājumi par realitātes būtību un lietu kārtību tajā. Laika gaitā ir radītas dažādas zināšanu un mācību sistēmas, izejot no katra laikmeta īpatnībām, pasaules uztveres, empīriskās pieredzes un informācijas avotiem.


logoLatvijas Mājražotāji ir Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrības radīts un vadīts projekts informācijas apkopošanai par Latvijas mājražotājiem, mazajiem ražotājiem, zemnieku saimniecībām, amatniekiem un citiem nozares pārstāvjiem.

 

 

 


HELSUS_logoBiedrība “HELSUS” ir izveidota 2015. gadā. Kustības sākums ir rodams idejā par cilvēka pašizglītību dažādās jomas – lai katrs no mums varētu būt laimīgs, garā izglītots un dzīvotu apzināti. Dzīves sfēras, kurās HELSUS redz cilvēka pilnveidošanos, ir izteiktas septiņos HELSUS dārzos: Veselības dārzs; Uztura dārzs; Vides dārzs; Dvēseles dārzs; Sevis izziņas dārzs; Fiziskās kultūras dārzs; Dārzs bērniem. Kustības darbība  ir vērsta uz šo dārzu pārstāvju, HELSUS meistaru, zināšanu un prakšu nodošanu sabiedrībai. HELSUS aicina pieņemties gara spēkā un apzināti, mērķtiecīgi paplašināt apziņu, tiecoties uz viedumu.  Latvija – valsts, kurā dzīvo VIEDI cilvēki. Ieklausīsimies sirdsbalsī, dvēselē un uzdrošināsimies pārmaiņām.Irbene.lv ir  Karlīnas Latsones blogs. 
image1

Karlīna par savu blogu: “Ēdiens un gatavošana mani aizrauj jau kopš bērnības, šobrīd ēst gatavošanu esmu ļoti iemīlējusi un ik dienu ar prieku to radu – garšīgu un veselīgu! Esmu ieinteresēta izvēlēties Latvijā ražotus produktus, un pārtiku, kas ir bioloģiska.”

Kāpēc www.irbene.lv?

ir.bene – ir labi! /bene-labi, no itāļu valodas/

Irbene (viburnum opulus) – zied baltiem ziediem no maija beigām līdz jūlijam, augļi nogatavojas augustā un septembrī ir tumši sarkanā krāsā ar sirsniņas formu vidiņā, augļi satur cukurus, pektīnvielas, miecvielas, vitamīnus.