Modinātājs tevī

kakis

Šķiet visi nojaušam, ka ikkatram no mums ir savs biloģiskais pulkstenis, taču vai maz zinām par savu iekšējo modinātāju? Valda uzskats, ka cilvēks pavisam mierīgi var iztikt bez modinātājpulksteņa. Tas jau no dabas iestrādāts mūsos. Ir teorija, ka cilvēks var pilnībā iztikt bez palīglīdzekļiem un pamosties – jānoregulē tikai savs iekšējais modinātājs.  Ideja tā pat kā izpildījums ir vienkārša- ejot gulēt, „iekodē” sevī domu, ka pamodīsies noteiktā laikā. Labākam rītam papildus šim precīzajam laikam vari pievienot arī to, kādā noskaņojumā vēlies sagaidīt rītu, proti – izgulējies, smaidīgs, gatavs jaunai dienai. Un viss. Ar šo būtu jāpietiek, lai pamostos!

Ir teorija, kas pauž pārliecību, ka cilvēka organisms regulē miega fāzes (īsais un garais miegs), un īsi pirms pamošanās tas smadzenes pārslēgs īsajā miegā, kas vislabāk piemērots , lai pamostos.

Starp citu, šādu „pašmodināšanas” metodi izmanto arī militāro specializēto vienību kareivji.  Tā, ka viss ir iespējams, un ja nesanāk ar pirmo reizi, tad mazliet jāpavingrinās.

P.S. Ja sadomā mēģināt, varbūt drošības pēc uzliec klasisko modinātāju…nu uz kādām 15 minūtēm pēc noteiktā modināšanas laika. Tas tā gadījumā, ja pirmajās reizēs ne tik labi izdodas.

Saistītie raksti...

1 Atbilde/es

  1. Viesurz saka:

    Ko lai saka. Nedomāju,ka sanāks, bet sanāca. Nu ok, modinātājs man ir, nevaru atļauties riskēt nepamosties laikā, bet sanāk:) Jau 3 dienu eksperimentēju!

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.