Mihails Šeitelmans prezentēs savu jauno grāmatu „Ne tāds ka Tinhovs”

9. decembrī plkst. 19:00 k/t Splendid Palace Mazā zālē tiks prezentēta „Šeitelmana metode” un Mihaila Šeitelmana jaunā grāmata „Ne tāds kā Tinhovs”.

Daudzus gadus Mihails Šeitelmans bija Borisa Berezovska uzticamākais padomdevējs. Viņš 20 gadus strādā mārketingā un sniedz konsultācijas uzņēmumu vadībā, kā polittehnologs darbojies prezidenta un parlamenta vēlēšanās septiņās dažādās valstīs, vadījis banku un zelta ieguves kompāniju, bijis telekanālu, interneta resursu un dažādu mediju projektu vadītājs. Šeitelmans Latvijā pazīstams kā leģendārais telekanāla TV5 direktors.

Pirmo reizi Mihails Šeitelmans sabiedrību iepazīstinās ar savu radošo metodi, ko pats ambiciozi dēvē par „Šeitelmana metodi” un kas viņam pavērusi ceļu uz panākumiem.

Lūk, ko viņš saka par savu metodi:

„Daudzas grāmatas māca, kā nopelnīt miljonus: riskēt ar visu un būt gatavam strādāt kaut 16 stundas dienā. Apliecinu, ka neesmu gatavs riskēt ar visu un ne pārāk mīlu strādāt. Ja jūs šī paša iemesla dēļ vēl aizvien neesat nopelnījuši miljonus, es jums iesākumā iemācīšu, kā nopelnīt 100 000-200 000 dolāru gadā, un neejot katru dienu uz darbu. Tiek piedāvātas dažādas apmācības – mārketinga, pārdošanas, publisko uzstāšanos. Tie visi ir instrumenti, bet jums taču vajadzīga nauda. Apmācības jums iedod lāpstu. „Šeitelmana metode” – sniedz atbildi, kur rakt un kā rakt – kā likt jūsu naudai pelnīt. Turklāt tieši jūsu, jo saskaņā ar „Šeitelmana metodi”, lai esam atšķirīgi, visi tiecamies pēc viena – materiālās neatkarības un brīvības. 20 gadus konsultējot oligarhus, politiķus un uzņēmējus, esmu palīdzējis viņiem nopelnīt simtiem miljonus dolāru. Esmu no iekšienes redzējis, kā darbojas tūkstošiem uzņēmumu un desmitiem uzņēmumu esmu darbojies pats. Tā pamazām tapa „Šeitelmana metode”, un tagad es vēlos ar to iepazīstināt arī jūs.”

Pasākuma programmā – grāmatas „Ne tāds kā Tinhovs” un apmācību „Šeitelmana metode” prezentācija.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.