Mātes dienai veltīti pasākumi Rīgā

Svētdien, 11. maijā – Mātes dienā – Rīgas kultūras centros, Jūgendstila muzejā un Sv. Pētera baznīcā notiks vairāki koncerti un svinīgi pasākumi veltīti māmiņām un vecmāmiņām. Ieeja svētku pasākumos ir bez maksas.

Jau sestdien, 10. maijā, plkst. 18.00 Mātes dienai veltīts koncerts notiks Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolā, kur klausītājus priecēs skolas koklētāju ansambļi. Šajā dienā plkst. 19.00 iedzīvotāji aicināti arī uz deju koncertu „Dejo un dzied Dancis”, kurā būs skatāms Tautas deju ansambļa „Dancis” un vidējās paaudzes deju kolektīva „Dancis” priekšnesums.

Svētdien, 11. Maijā, jauks svētku pasākums ar koncertu, māmiņu sveikšanu un kopīgām rotaļām un ar iespēju noskatīties filmu „Mammu, es Tevi mīlu”, notiks kultūras centrā „Iļģuciems”. Daudzkrāsaina svinību programma būs Rīgas Jūgendstila muzejā, kur uzstāsies koklētāju ansamblis „Teiksma” un dienas gaitā arī operdziedātāja Elīna Mitina ar pianistu Juriju Kasperu, kā arī būs iespēja piedalīties teatralizētā ekskursijā pa muzeju.

Svētku dienā deju kolektīvu koncerts „Ziedu krāsas deju rakstos” notiks VEF Kultūras pilī, bet kultūras pilī „Ziemeļblāzma” koncertā „Visus savus mīļos vārdus” uzstāsies soliste Lauma Eņģele, komponists Atvars Sirmais, aktrises Dina Kristīne Bitēna un Dace Skadiņa. Kultūras centrā „Mazā ģilde” klausītāji gaidīti koncertā „Ķiršu lietus”, kurā Ieva Kerevica dziedās kopā ar bērnu vokālo ansambli „Kolibri” un instrumentālo trio. Savukārt Sv. Pētera baznīcā koncertā „Šūpuļdziesmas” klausītājus priecēs Ieva Parša, Raimonds un Oskars Petrauski.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.