Māmiņu Kluba Vasaras Festivālā noritēs izrotāto Ratiņu Parāde!

Ratu parade27.maijā kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā norisināsies ikgadējais Māmiņu Kluba Vasaras Festivāls, kā ietvaros ģimenes ar maziem bērniem varēs baudīt dažādas izklaidējošas un izglītojošas nodarbes, tai skaitā – piedalīties izrotāto Ratiņu Parādē.

Ratiņu Parādē savu dalību pieteikuši jau vairāk kā 160 dalībnieki – mazuļi izrotātos ratiņos sacentīsies konkursā dažādās nominācijās un priecēs Māmiņu Kluba Festivāla apmeklētājus.

Ratiņu Parāde sāksies plkst.13:00. Vasaras Festivāls ģimenēm ar bērniem noritēs parka teritorijā no plkst.12:00-18:00.

Dienas garumā vecāki ar bērniem varēs baudīt bērnu koncertu uz lielās skatuves – uzstāsies “Dzeguzīte”, “Dzirnas”, “Bitīte”, Lienes Šomases bērnu un jauniešu studija un daudzi citi.

Visa parka teritorijā darbosies dažādas atrakcijas – dauzonīgas spēles un atjautīgas rotaļas, izglītojošas māmiņu teltis, slēpņošana, pikniks, Mazuļu rāpošanas čempionāts, baloni, konkursi un balvas. Māmiņas varēs satikt dažādus speciālistus par mātes un bērna veselību. Festivāls sola jautrību visas dienas garumā. Ieeja – bez maksas!

Pērn Māmiņu Kluba Vasaras Festivāls pulcēja ap 5000 apmeklētāju – ģimenes ar bērniem. 

Kā pieteikties Ratiņu Parādei:?

  1. Jāaizpilda pieteikuma anketa Maminuklubs.lv portālā līdz 25.maijam;
  2. Jāizdomā, kādi izskatīsies ratiņi un kādā nominācijā vēlēsieties piedalīties;
  3. Izrotāt ratiņus un 27.maijā laikus iersties festivālā (no plkst.12:00) un saņemt reģistrācijas numuru;
  4. Piedalīties parādē.

Ratiņu Parādes dalībnieki sacentīsies dažādās nominācijās – piemēram, radošākā Fantāzija, kas aicina ratiņu rotāšanā izmantot pasaku un multeņu tēlus; Transports – šī nominācija ietver visus ripojošos transporta līdzekļus, kaut vai tēta mīļākā auto miniversiju; Dzīvnieku Pasaule – sākot ar kukaiņiem un zirneklīšiem, līdz pat žirafēm un ziloņiem; Sportiskā ģimene – ar sporta tematiku rotātie rati un sportiskākās ģimenes; Leļļu rati – lieliska iespēja mazajām meitenēm izvizināt savas lelles īpašos ratos; Huggies fans – autiņbiksīšu tēma mazuļu ratiņos; Mans Hobijs – īpaša uzmanība mammām rokdarbniecēm, lai varētu izšūt, zīmēt, līmēt un piedalīties ar lieliskām rokdarbu idejām ratu noformējumā. Grand Prix šogad saņems ceļojumu ar Tallink uz Stokholmu. 

Vecāki var likt lietā savu izdomu, un Ratiņu Parādei rotāt ne tikai mazuļa ratus, bet arī pieskaņot savu tēlu, jo Parādē tiek vērtēts arī ģimenes koptēls – jo atraktīvāk, jo labāk!

Turklāt, arī tie bērni, kas jau izkāpuši no saviem ratiņiem, var piedalīties Parādē, rotājot savus leļļu ratus vai skrejriteni vai pat izdomājot un radot pavisam jaunu pārvietošanās līdzekli!

Ratiņu Parāde – tā ir spilgtiem iespaidiem bagāts notikums ne tikai dalībniekiem, bet arī apmeklētājiem. 

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.