Mākslas dienas simpozija izstāde

11.maijā plkst.15:00 tiks atklāta 2.Starptautiskais Mākslas simpozija “Mākslas dienas 2014. Dialogs” izstāde, kurā būs apskatāmas lielformāta gleznas, alumīnija lējumi un instalācijas, kas tapušas nedēļu ilgā simpozija laikā “Kombinātā māksla”. Par muzikālo noformējumu izstādes atklāšanā rūpēsies čellu trio Melo-M.

2.Starptautiskajā Mākslas simpozijā “Mākslas dienas 2014.Dialogs” uzaicināti piedalīties 22 mākslinieki: gleznotāji un tēlnieki no Latvijas Mākslinieku savienības un tās sadraudzības organizācijām Somijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā, Slovākijā, Kirgizstānā, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas studenti.

“Mākslas dienas 2014. Dialogs” aicina ieskatīties un meklēt katram savu individuālo dialogu, idejas smeļoties gan laikmeta novērojumos, pašanalīzē, Rīgas pilsētā, simpozija norises vietas postindustriālajā vidē, kā arī Mežaparka arhitektūras radītajās sajūtās un iespaidos.

Izstāde būs apskatāma no 2014.gada 5.maija līdz 1.jūlijam Latvijas Mākslinieku savienības Radošajā mītnē “Kombināts MĀKSLA”, Gaujas ielā 1.
Darba laiks: P, O, T, C, P, S 10.00 – 17.00

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.