Lekcija „Ieslēdz pozitīvisma spēku”

Zuarguss

Latvijas Intelektuālās Attīstības fonda vadītājs Zuarguss aicina ikvienu interesentu uz izglītojošu lekciju par pozitīvismu! Būs iespēja uzzināt, kā ar pozitīvām domām var “iedarbināt” savu domāšanu un sasniegt iecerēto.

Lekcija „Ieslēdz pozitīvisma spēku” notiks  31. martā 18:30 Kalnciema kvartālā, kuras ietvaros piedāvās augsta Emocionālā Intelekta metodes attiecībām.

Vai zināji, ka pozitīvisms burtiski “ieslēdz” Tavas smadzenes domāšanai, bet negatīvas sajūtas tās degradē? Pozitīvisms palielina iespēju realizēt savus projektus un mazāk slimot, bet pesimisms ne tikai mazina mūsu darba spējas, bet arī pasliktina veselības stāvokli.

Šajā lekcijā tiks ieskicēti četri emocionālā intelekta virzieni: sevis apzinātība, empātija, sociālās prasmes un pašregulācija, kas palīdzēs saprast, kā nonākt līdz labākām attiecībām, akcentējot Vērtību un Priekšstatu dominējošo loma dzīvē, kurus vai nu mēs spējam pavērst sev vēlamā virzienā, vai arī esam no tiem atkarīgi, pašiem sev negribot.

Pat, ja kopumā esi pozitīvs, ik pa laikam kādas attiecības mēdz atstāt rūgtu pēcgaršu, vai pat radīt sliktu pašsajūtu. Kādas ir Tavas metodes, ar kurām tu uzvari savu aizkaitinājumu, stresu, nepatiku, kas rodas dažādās situācijās ar cilvēkiem mājās vai darbā? Ja Tu nespēj meistarīgi mazināt šīs negāciju sajūtas vai domas sevī, tad tās uzvar Tevi, atslēdzot “domājošās” smadzenes.

Emocionālā Intelekta metodes un treniņi attīsta prasmes kā dažādās situācijās iemācīties palikt pozitīvākam. Kāpēc pozitīvisms ir svarīgs? – tas nodrošina labāku smadzeņu “domājošo” centru darbību, pašsajūtu un veselību. Kā tieši? – par to vairāk treniņos.
Ja nemeklē skolotāju vai guru, mācies attīstīt sevi pats. Esi savas dzīves meistars. Augsta Emocionālā Intelekta dažādās metodes ir tam domātas.

Lekcija Kalnciema Kvartālā būs ievads pavisam jaunam 5 nedēļu ilgam mācību kursam “Ieslēdz pozitīvisma spēku”, kas sāksies pirmdien, 4. aprīlī (sīkāka informācija: https://zuarguss.com/2016/03/05/pozitivais-dzedajs/).

Maksa par dalību lekcijā 8 EUR.
Aicinām IEPRIEKŠ PIETEIKTIES, rakstot: kultura@kalnciemakvartals.lv.

Vieta un laiks: 2016.gada 31.marts no 18:30 līdz 20:30 Kalnciema kvartālā, Kalnciema ielā 35, Rīgā.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.