Lieldienu svinības Čiekurkalna Krustcelēs

Zaķīši: MANA JAUKĀ Lellīte

Zaķīši: MANA JAUKĀ Lellīte Foto: Lelde Feldmane

Jau sesto reizi Čiekurkalna Krustcelās notiks pasākums, kas pulcēs daudz un dažādus Latvijas amatniekus un darboņus. Tā kā šajās Lieldienās tiek solīti īsteni pavasarīgi un jauki laika apstākļi, arī ņemot vērā iepriekšējo pasākumu pieredzi, sagaidāms, ka pasākumu apmeklēs 1500 – 2000 cilvēku.

Pirmajās Lieldienās, 27. martā, no pulksten 10:00 līdz 16:00 Čiekurkalnā, laukumā Rusova ielā 9 norisināsies pasākums “Liela diena Čiekurkalna Krustcelēs”.

Tieši pulksten 10:00 tiks iešūpotas Ziemeļu apkaimēs lielākās – 6 metrus augstās Lieldienu šūpoles, bet uz skatuves kāps gan Čiekurkalnā dzīvojošie, gan uzaicinātie mākslinieki, lai ar dziesmām un mūziku radītu svētku noskaņu pasākuma apmeklētājiem visas dienas garumā.

No pulksten 10:00 līdz 16:00 notiks mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš, kurā savus darinājumus un produkciju piedāvās 60 tirgotāju no visas Latvijas. Smalki rokdarbi, apģērbi, rotas lietas, koka izstrādājumi, metālkalumi, kā arī ikdienā neredzēti gardumi – tas viss būs rodams tirgus placī.

11:00 visi interesenti gida pavadībā aicināti doties pus otru stundu garā ekskursijā pa Čiekurkalnu, lai iepazītu apkaimes bagāto vēsturi un aplūkotu ievērojamākos objektus. Šīs ekskursijas vienmēr pulcē daudz interesentu. Pusdienlaikā – ap 13:00 Čiekurkalna attīstības biedrība visus apmeklētājus cienās ar turpat uz ugunskura tapušo bukstiņbiezputru.

Organizatori ir īpaši padomājuši par izklaidi ģimenēm ar bērniem. No 11:00 sāks darboties Lieldienu trušu fotodarbnīca, kur varēs ne vien apmīļot garaušus, bet arī uztaisīt kopīgu foto pie profesionāla fotogrāfa. No 12:00 bērni varēs izvizināties zirga pajūgā, bet drosmīgākie – kāpt ponija mugurā. Visas dienas garumā darbosies zīmēšanas telts, kurā izpaust savu mākslinieka talantu. Par jautrību gādās vienmēr omulīgais Vinnijs Pūks un viņa draugs Sivēns.

Tie Čiekurkalna viesi, kuriem būs iepatikusies apkaime, varēs pie reizes noskatīt jaunu dzīvokli blakus esošajos Ezerparka Namos. No 10:00 – 16:00 te tiks rīkotas atvērto durvju dienas.

Pasākuma vietā iespējams ērti nokļūt ar 6. tramvaju (Rusova ielas pietura) vai 9. autobusu (Čiekurkalna 5.šķērslīnijas pietura, braucot no centra). Pasākuma norises vietas tuvumā iespējams ērti un bez maksas novietot auto.

Pasākumu rīko Čiekurkalna attīstības biedrība un Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, sadarbībā ar pastāvīgo partneri – “Ezerparka Nami”. Organizatori saka lielu paldies atbalstītājiem – tipogrāfijai “Zemgus” un mēbeļu veikalam “Čiekurs”!

Programma_LielaDiena_27.032016

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.