Laika Suns Kalnciema kvartālā

6. augustā koncertā Kalnciema kvartālā dzirdēsim grupu Laika Suns ar jauno albumu „Gaismas lādiņš”. Savukārt vakara pirmajā daļā uzstāsies divas jaunas grupas: sintroka grupa „The Citizens” un progresīvā indie apvienība „Be Reet”. Koncerta sākums plkst. 19.00.

Laika Suns ir Latvijas indī-roka “mugurkaulnieki” ar stāžu.Grupa apvieno profesionālus mūziķus ar pamatīgu pieredzi dažādos muzikālos projektos. Citiem vārdiem – nes patiesus stāstus latviešu valodā, pārkausējot Mofo, Pienvedēju Piedzīvojumu un Momend zeltu titānā. Šāds sastāvs ļauj realizēt visas, pat vispārdrošākās idejas. Izteikts ritms, skanīgi ģitāru rifi, dinamiskas melodijas – tāds ir Laika Suns. Šovasar iznācis grupas pilnmetrāžas albums “Gaismas lādiņš”!
Laika Suns sastāvs ir muzikāli pārliecinošs – Arnis Račinskis, Pēteris Lunde, Elvijs Pārpucis un Kārlis Josts.
Vakara ievadā dzirdēsim divas svaigas pašmāju grupas:
“The Citizens” pārstāv mazpazīstamo mūzikas žanru – sintroku (mix starp indie, roku un synth). Grupas skanējumu raksturo enerģiska un spēcīga ritma sekcija, kurā bungas un bass apvieno vienkāršo un sarežģīto, lai kopā radītu modernu roka skanējumu ar drum’n’bass pieskaņu. To papildina fankam raksturīgas ģitāras partijas un pretstatā 80to gadu atgādinoši klasiskā roka ģitāras solo. Visbeidzot unikālo skanējumu atnes sintezatoru melodijas un blūza stila vokāls, kuras piešķir katrai dziesmai citādu noskaņu – sapņainu, jautru vai melanholisku.
Jau šī gada rudenī būs gaidāms grupas debijas albums ar nosaukumu “Concrete Dreams”.

Grupas dalībnieki:
Solists : Jānis Pētersons
Bundzinieks : Krišjānis Auziņš
Taustiņinstrumenti : Reinis Višķeris
Solo ģitāra : Rihards Klūga
Basģitāra : Roberts Veics

“Be Reet” ir progresīvā indie roka grupa no Rīgas, kuru izveidoja Roberts Bergs, Kristiāns Laizāns, Aigars Reiters un Kārlis Lazdovskis 2013.gadā. Kopš tā laika grupa aktīvi sacer un ieraksta dziesmas un koncertē gan Latvijā, gan ārpus tās. 2014.gada septembrī pievienojās basģitāriste Laura Kristīne Lāce. Šobrīd ir iespēja noklausīties 4 singlus – “Shy”, “Adventure Land”, “Memphis” un “Bullet”. Grupa rudenī plāno arī laist klajā savu pirmo albumu.

Grupas dalībnieki:
Bundzinieks : Kārlis Lazdovskis
Ģitārists : Roberts Bergs
Vokālists, ģitārists : Kristiāns Laizāns
Basiste : Laura Kristīne Lāce

Ieeja pasākumā bez maksas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.