KONKURSS – Laimē 2 biļetes uz VI Latvijas Postfolkloras festivālu GAVILES un dodies ar RedCab taxi bezmaksas!

konkurss2KONKURSA BALVA

Izlozes uzvarētājs dāvanā iegūs divas biļetes (ielūgumus) uz VI Latvijas Postfolkloras festivāla GAVILES galveno koncertu un RedCab taxi dāvanu karti 5 Eur vērtībā.

 Ikviena dvēseles latviskajām stīgām jau sesto gadu pēc kārtas gavilēt liks Latvijas postfolkloras festivāls GAVILES!

GAVIĻU māksliniekus vieno mēģinājumi atrast tradicionālā pasaules skatījuma vietu 21. gadsimta pasaulē, vienlaikus saglabājot tā autentiskumu un piešķirot laikmetīgumu.

Koncerta galvenā tēma – mežs pilsētā – atspoguļos cilvēka un meža attiecības. Mežs kā nepieradināta pasaule, kurā darbojas citi likumi, mežs kā robeža, mežs kā saimniciskā telpa un galu galā pasaule, kuru cilvēks pārveido un pakļauj. Mežs neatstāj vienaldzīgu, sajūti mežu GAVILĒS!

Pasākumā piedalīsies grupas: “Daba San”, “Tāri”, “Tautumeitas”, “ImantaDimanta un draugi”, folk-hiphopa aizsācējs Misters ar draugiem DJ Noitro un Edgaru Zilbertu. Īpašie viesi – grupa “Lepaseree” no Igaunijas un pazīstamā dziedātāja Leila Alijeva.

 

 

 

KAS TEV JĀDARA?

  1. Kļūsti par Facebook.com/PozitivoSajutuPortals sekotāju.
  2. Dalies ar šo ziņu savā Facebook profila laika joslā!
  3. Komentāros atzīmē draugu, kuru labprāt ņemtu sev līdz. 🙂

 

KONKURSA UZVARĒTĀJA

 

Gaviles

Gaviles

KONKURSA NOTEIKUMI

  1. Konkursā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs ar savu privāto Facebook.com profilu.
  2. Konkursa norises laiks: 31.03. –7.04.2017.
  3. Balva tiks izlozēta 7.04.2017. starp visiem Facebook.com lietotājiem, kuri būs pareizi izpildījuši visus konkursa nosacījumus.
  4. Konkursa uzvarētājs tiks paziņots šajā rakstā (Pozitīvo Sajūtu Portāls) un sociālajā tīklā facebook.com/PozitivoSajutuPortals/.
  5. Lai saņemtu balvu, uzvarētājam ir jāsazinās ar 528.lv Pozitīvo Sajūtu Portāls redakciju, rakstot uz redakcija@528.lv.
  6. Ja uzvarētājs nesazinās noteiktajā laikā, 528.lv Pozitīvo Sajūtu Portāls patur tiesības izmantot balvu citam konkursam vai atgriezt to konkursa balvas sponsoram.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.