Kazu vīrs: jeb kāpēc nolēmu kļūt par dzīvnieku

kazuvirs

Londonietis Tomas Thvaites (Thomas Thwaites) noguris no lielpilsētas steigas nolēma to pamest un devās uz Šveici, lai kļūtu par kazu!

35 gadus vecais Tomas pavadīja aptuveni gadu īpašu “kazu kāju” protēžu izstrādē, kas nodrošina ērtu pārvietošanos četrrāpus un mākslīgā “kuņģa” projektēšanā, kas ļauj viņam vēl vairāk pielīdzināties kazām.

Tomas norāda, ka sākumā viņam bijis grūti pielāgoties dzīvei Alpos, jo problēmas radīja pārvietošanās pa kalnu nogāzēm, kā arī citas kazas, kas par viņu nav izrādījušas sajūsmu un apdraudējušas ar saviem ragiem. Taču, kā atzīst pats kazu vīrs, viņš atklājis, ka dzīvnieki nebūt nav vēlējušies viņam uzbrukt, bet gan norādīt viņa vietu bara hierarhijā. Pēc kāda laika Tomas tika uzņemts barā un viņam pat parādījās īpaši tuvs “draugs” – kaza, kas viņam visur sekoja.

Kā stāsta Tomas, tad viņa ideja kļūt par dzīvnieku radās kādā pastaigā ar drauga suni. Tomas saprata, ka dzīvnieks ir vienkārši un patiesi laimīgs no tā fakta vien, ka viņš ir. Tajā momentā kazu vīra dzīvē bija daudz problēmu – viņš bija gan bez darba, gan cita rakstura problēmu nomākts – un tāpēc nolēma mainīt savu vidi. Sākotnēji Tomas svārstījās, par kuru dzīvnieku viņš vēlas kļūt, bet beigu beigās nosliecās par labu kazai.

Lai pilnībā sagatavotos jaunajai dzīvei vīrietis pieteicās universitātes stipendijai, studēja kazu psiholoģiju un iepazinās ar kazu ganu no Šveices, kas piekrita būt par viņa vidutāju un atļāva pievienoties savam ganāmpulkam.

Jānorāda, ka kazu kāju protēzes tika izgatavotas Mančesterā, bet pieliekamais “kuņģis” – Aberystwyth Universitātē. Interesants ir “kuņģa” darbības princips – divi atsevišķi nodalījumi ir veidoti tā, ka ēdot zāli, to košļājot, tā tiek samaisīta ar kādu citu barojošu elementu (piemēram, piena kokteili), kas palīdz šķīdināt zāli un tādā jau sajauktā veidā maisījums nonāk kazu vīra īstajā kuņģī.

Tomas atzīs, ka dzīvnieki ir daudz labāki cilvēki, pat neskatoties uz ikdienas grūtībām, tie spēj baudīt dzīvošanas momentu.

Turklāt, Tomas nesen ir uzrakstījis grāmatu “GoatMan: How I Took a Holiday from Being Human”. Varbūt vērts uzmeklēt grāmatnīcās?

kazu1

kazu3

kazu4

kazu5

kazu8

kazu9

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3612748/Why-decided-life-London-goat-Switzerland.html

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.