Kāpēc cilvēki ir tik dumji?

21369085_1845564235459990_2673878432682725594_n

– Kāpēc cilvēki ir tik dumji?
– Viņi nav dumji. Bet tā uzvedas tikai no bailēm.
– Bailēm no kā?
– Viņi baidās no visa: ka viņus nemīlēs vai iemīlēs pārāk stipri, baidās nomirt, baidās dzīvot,, baidās, ka pietrūks ko ēst, baidās, ka viņus kāds apbižos vai apzags. Viņi baidās pat no tā, kas viņiem nav, baidās, ka kāds būs pārāks, baidās no vientulības, arī – no citu cilvēku sabiedrības, baidās no izsmiekla un nepieņemšanas, baidās no zaudējumiem un neveiksmēm, dažreiz – pat no veiksmes. Cilvēki baidās no tiem, kuri nebaidās un vairāk par visu – viens no otra.
– Un ko tālāk?
– Bailes var likt cilvēkam darīt lietas, kurās nav ne kripatiņas mīlestības. Bailes var atņemt veselo saprātu. Pilienu pa pilienam, bailes izspiež no dzīves Mīlestību, atstājot tikai dusmas, naidu. Un tas viss tikai tāpēc, ka ir par maz Mīlestības, kas baro Visumu un visu, ko tas sevī ietver. Bez mīlestības klātbūtnes uzplaukst haoss, naids, dusmas un bailes. Savukārt tur, kur valda Mīlestība, vienmēr dzīvo miers, prieks, labestība, apmierinātība, uzticēšanās un pārpilnība.
– Kur tad ir visa tā Mīlestība un kāpēc cilveki neprot priecāties?
– Viņi prot, bet baidās. Un vēl – viņi netic, ka var izdzīvot priecājoties. Viņi ir pārliecināti, ka darbam jābūt smagam.
Kas attiecas uz Mīlestību – tā ir ikvienā cilvēkā, tikai gaida, kad to palaidīs brīvībā!…

© Klauss Džouls “Sūtnis”

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.