KAISR Inflatable Air Lounge labākais sabiedrotais dabā

Mums visiem dzīvē ir brīži ,  kad  nepieciešams atpūsties un uzņemt enerģiju.

Labākais veids kā uzņemt enerģiju ir ceļot, atpūsties pludmalē, vienvārdsakot atrasties dabā. Nereti ir vēlēšanās atpūsties ar komfortu, tad šis fascinējošais produkts ir tieši laikā. KAISR Original ™ ir dzimis lai atvieglotu mūsu dzīvi un radītu patīkamāku atpūtu. Viegls, vienkāršs un neaprakstāmi ērts.  Fascinējoša ir vienkāršā maisa sausā gaisa tehnika, kur izmantots  īpaši viegls hermētiskais audums.

Ražotāji  saka: “Mēs  testējām  to veselu gadu, apceļojot pasauli un  izmantojot to visdažādākajos  apstākļos. Ikvienam šis produkts radīja sajūsmu! Un tagad mēs esam gatavi dalīties ar jums!”

Neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties, vai tad, kad jums ir nepieciešams nedaudz  laika lai atjaunotu sevi, tad KAISR ir absolūti labākā lieta, kas  ir ar jums. Tas ir viegls, ļoti ērts un ātri  izmantojams jebkuros apstākļos.

Jums ir nepieciešams tikai svaigs gaiss un jūs esat gatavi atpūtai.

KAISR Original ™ var izmantot uz jebkuras virsmas, piemēram, zālē, smiltīs un pat udenī.  Neuztraucieties,  zemes virsmai  nav jābūt pilnīgi gluda vai mīksti. KAISR Original ™ var arī paciest grubuļainu  virsmu, kā piemēram granti vai klinšainu segumu.

KAISR ir lielisks  gariem pārgājieniem … atpūtai pludmalē vai parkā… sauļošanās savā piemājas dārzā…  Vari ar to doties arī uz festivālu! 🙂

Avots: indiegogo.com

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.