Jaunatnes vasaras olimpiādes fotokonkursā „Zelta mirkļi sportā”

Gaidot Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādi, līdz 10.jūnijam aicinām ikvienu piedalīties fotokonkursā „Zelta mirkļi sportā”.
Fotokonkursā gaidīsim bildes, kurās attēlota jaunatne sportojot. Nav būtiski, vai fotogrāfijā esi apskatāms Tu pats šobrīd vai pirms pāris gadiem – varbūt Tev ir fotogrāfija, kurā redzama Tava mamma vai vectētiņš jaunībā, nodarbojoties ar kādu no sporta veidiem (gan vasaras, gan ziemas). Pastāsti par fotokonkursu savai ģimenei, jo, iespējams, Tavi vecāki vai vecvecāki paši vēlas ielūkoties fotoalbumos, kavējoties atmiņās un atrodot interesantas bildes.
Tāpat aicinām fotokonkursā iesaistīties muzejus, vēsturniekus, fotogrāfus un laikrakstu redakcijas, jo noteikti krājumos atrodami vēsturiski nozīmīgi un aizraujoši fotoattēli.
Fotogrāfijas aicinām sūtīt līdz 10.jūnijam vai nu e-pastā info@valmiera.lv, vai pa pastu (adrese: Valmieras pilsētas pašvaldība, Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201), tematā norādot „Fotokonkursam „Zelta mirkļi sportā””. Tāpat fotogrāfijas iespējams atnest personīgi uz Valmieras pilsētas pašvaldību Lāčplēša ielā 2 vai Valmieras Tūrisma informācijas centru Rīgas ielā 10.
Kad būs noslēgusies fotogrāfiju iesniegšana, tās tiks publicētas Valmieras pilsētas lapā portālā www.draugiem.lv, un ikviens lapas sekotājs varēs piedalīties balsošanā, izvēloties savu favorītbildi. Uzvarētājs saņems pārsteiguma balvas no Valmieras Tūrisma informācijas centra.
No 3. līdz 5.jūlijam Valmierā un Cēsīs norisināsies Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde. Tajā piedalīsies novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus olimpiskajos sporta veidos. Vienlaikus sportisti sacentīsies par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes olimpiādē.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.