Ekspedīcija “Mana Jūra”

Vasaras zaļākais pārgājiens „Mana jūra“  šogad sāksies Nidā (Latvijā) 26.maijā un beigsies Ainažos 28.jūnijā. Pievienoties gājējiem var jebkurā laikā un posmā.

Vienkārši neaizmirstams piedzīvojums nav vienīgais iemesls, kāpēc vērts pievienoties tiem, kas jau trīs gadus vismaz dažas dienas ziedojuši mūsu jūrai. Ekspedīcijas dalībnieki ne tikai plunčāsies un elpos svaigu gaisu, bet arī iegūs unikālas zināšanas par piekrastes biotopiem un Baltijas jūras problēmu cēloņiem, sekām un risinājumiem.

Pieteikšanās ekspedīcijai notiek sociālās kampaņas mājas lapā www.manajura.lv, sadaļā „Pieteikties“. Papildus informācija par kampaņu pieejama gan mājas lapā. Vienkārši neaizmirstams piedzīvojums nav vienīgais iemesls, kāpēc vērts pievienoties tiem, kas jau trīs gadus vismaz dažas dienas ziedojuši mūsu jūrai.

Pārgājiena laikā nepārtraukti plānots būt tuvu dabai. Arī naktīs paredzēts gulēt teltīs un klausīties jūras šalkoņu vai arī negulēt vispār. Lai nenomocītu gājiena dalībniekus, smagākās mantas no vienas naktsmītnes uz otru tiks pārvestas. Pa dienu būs iespēja piedalīties ar jūru saistītās lekcijās un nodarbībās, Tāpat ikviens varēs apgūt, kas ir atkritumu monitorings un kā to veic. Šur tur notiks arī pa kādam publiskam pasākumam, par kuriem informācija sekos, tuvojoties ekspedīcijai.

Praktiska informācija pirmās dienas dalībniekiem:

Strauji tuvojas mūsu ekspedīcijas pirmā diena, un, kā solīts, informējam par 26. maija plānu attiecībā uz transportu no Rīgas, lai gājēji var savā starpā organizēties un braukt kopā, tā kā daudzi tādu vēlmi ir izteikuši.

Autobusi Rīga – Liepāja: 6:45, 7:05, 10:15, 11:05, 11:45, 12:40, 13:20 (šo gan neiesakām izvēlēties, jo sakarā ar ceļa remontdarbiem visi reisi var aizkavēties, un ja aizkavēsies šis, tad nokavēsiet autobusu tālāk). Biļetes uz šiem reisiem vajadzētu varēt nopirkt arī internetā.

VIENĪGAIS autobuss Liepāja – Rucava: 17:00. Biļetes var iegādāties tikai kasē, tāpēc iesakām Liepājā būt laicīgi, lai nesanāk tā, ka Tev autobusā pietrūkst vietas.

Nakšņosim Papē, un no Rucavas uz Papi Tevi aizvizinās mūsu ekspedīcijas busiņš.

NB! Kampaņas “Mana jūra 2015” organizētāji nav atbildīgi par iespējamām sarakstu izmaiņām. Lūdzam pašiem dalībniekiem aktīvi sekot sarakstiem. To var darīt, piemēram, portālā 1188.lv.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.