Jau rīt ES mājā ekspertu diskusija – kā Latvijas uzņēmumiem jāsargā privātpersonu dati?

Eiropas datu aizsardzības dienas priekšvakarā Eiropas Savienības māja aicina piedalīties diskusijā: “Mani dati – Tava biznesa peļņa?”

Publiskajā diskusijā eksperti un uzņēmēji debatēs, kā uzņēmumi no personu datiem veido patērētāju portretus, lai izmantotu tos mārketinga aktivitātēm, vai un kā cilvēki spēj kontrolēt savu personīgo datu izmantošanu?

Diskusijas dalībnieki arī vērtēs, cik sekmīgi uzņēmumi Latvijā līdz šim ir rūpējušies par fizisku personu datu aizsardzības normu ievērošanu, un kādas izmaiņas gaidāmas Eiropas datu reformas ieviešanas rezultātā.

Pasākumā piedalīsies: Lauris Linabergs un Jānis Kāršenieks (Datu valsts inspekcija), Marta Krivade (Digitālās Drošības Alianse), Monta Podžuka (Pētījumu aģentūra TNS), Madara Bogdāne (Coalition Rewards, daudzpartneru lojalitātes programma PINS), Velta Mestere (RealWeb Latvia) un Agris Krusts (IT Centrs).

Pasākums notiks piektdien, 27. janvārī, ES mājā (Aspazijas bulvāris 28, 1.stāvs) no plkst. 14.00 līdz 16.00.

Diskusiju vadīs Ivo Krievs, zvērināts advokāts, personas datu aizsardzības speciālists, CIPP/E, Latvijas sertificēto personas datu aizsardzības speciālistu asociācijas dibinātājs un valdes loceklis.

Vietu skaits ierobežots, aicinām pieteikties tiešsaistē.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.