Grāmatas „Ceļojums uz Tripiti” prezentācija

7. jūlijā plkst. 16.00 apgāds „Jumava” un Rīgas Centrālā bibliotēka ielūdz jūs uz H. U. Stegera grāmatas „Ceļojums uz Tripiti” prezentāciju. Pasākums notiks Rīgas Centrālajā bibliotēkā Brīvības ielā 49/53, 7. stāvā.

Pasākumā uzrunu teiks apgāda „Jumava” vadītājs Juris Visockis. Savos iespaidos dalīsies grāmatas tulkotāja Ilze Šordereta, un aizraujošu noskaņu radīs Rīgas skolu audzēkņi, kuri lasīs interesantākos grāmatu fragmentus, ievedot nebeidzamā piedzīvojumu virpulī

Šveiciešu rakstnieka H. U. Stegera grāmata “Ceļojums uz Tripiti” ir bērnu literatūras klasika. Bērniem saistošā valodā stāstīts par dažādu pasaules kultūru iezīmēm un iecietību pret atšķirīgo. Par rotaļlietu piedzīvojumiem vēsta arī autora veidotās sirsnīgās ilustrācijas.

Grāmatā stāstīts par rotaļlietām – lācīti Teodoru, kurš palicis bez vienas acs un auss, koka zirdziņu Kasparu bez riteņa, gotiņu Floru, kas pazaudējusi zvaniņu un lelli Reziju, kura ir bez groziņa… Bet viņiem visiem ir kopīgs mērķis – doties ceļojumā uz Tripiti un piepildīt savus sapņus.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.