“Gandrs” ziemas ekspedīcija

Aktīvās atpūtas uzņēmums Gandrs sadarbībā ar pazīstamo zviedru tūrisma zīmolu Fjällräven aicina uz vēl nebijuša formāta piedzīvojumu sacensībām, kas norisināsies no 13.februāra līdz 15.februārim vienā no gleznainākajām Latvijas teritorijām – Vecpiebalgas apkaimē.

Šīs nebūs ātruma sacensības, šis būs gājiens pēc dabas varenuma. Ziemas ekspedīcijas uzvarētāju titulu iegūs izturīgākie, saliedētākie un dabu izprast spējīgākie dalībnieki, iegūstot ekspedīcijas galveno balvu – ceļojumu uz leģendāro Karaļa takas gājienu Fjällräven Classic Zviedrijā.

Sacensību maršruts vedīs pa neskartiem Latvijas apvidiem, bieziem mežiem, augstiem kalniem un piesnigušiem ceļiem. Ziemas ekspedīcijas dalībnieki startēs 2 cilvēku komandās un 3 dienās veiks aptuveni 60 km, plānos savus ceļus, risinās prāta uzdevumus un veiks fiziskus pārbaudījumus, lai uz savas ādas sajustu mežu dižo spēku, iedvesmotos no dzīvo radību rosības un smeltos gudrību no pļavu takām un upju līkločiem. Ekspedīcijas dalībnieki nakšņos āra apstākļos, paši iekārtojot savu naktsmītni. Ziemas piedzīvojuma noslēgums paredzēts vienā no skaistākajām Latvijas pilīm, ļaujot dalībniekiem atgūt spēkus un atskatīties uz piedzīvoto.

Vairāk informācijas un pieteikšanās www.gandrs.lv

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.