GALERIJA: LMA karnevāls 2016 “Virtuālais paradīzes dārzs”

IMG_4833Ikgadu Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisinās karnevāls, kas pulcē simtiem cilvēku.  Karnevāls ir krāšņākais gada notikums Latvijas Mākslas akadēmijā, kas norisinās jau 78. reizi. Šī gada 78. karnevāla tēma ir “Virtuālais paradīzes dārzs”. Nosaukums pauž interneta un digitālās vides arvien pieaugošo nozīmi ikdienas dzīvē.

Kā spilgtākos māksliniekus, kas šogad uzstājās Latvijas Mākslas akadēmijas karnevālā “Virtuālais paradīzes dārzs” var minēt “Astro’n’out” & DJ Rudd ar koncertprogrammu “Astro’Electro Acoustic 2.0”, “Laime pilnīga”, “Indygo” un “Sibyl Vane” (Igaunija).

Daudzi citi mākslinieki kā “Super Besse”, “Bandmaster”, “Emil Deo + Richard Spatz”, “Be Reet”, “Crow Mother”, “Foxthroat”, “Rebel Riot”. Funk telpā mūs iepriecināja dažādas muzikālās apvienības kā “Funky Breakout”: DJ All-viss, DJ Rudd un Pm2TheAm. Folk telpas labsajūtu radīja “Dārdi”, “Labie Laiki”, “Rikši”, kā arī “Čipsis un Dullais” un Rīgas tautas mandolīnu orķestris. Savukārt 91kidz stage aizrāva publiku ar “Suave-94”, “Young-P”, “Rom+Ann”, “Judzhen”, “91kidz”, spāņu mākslinieks “JU”, “Lessfucc”, “Dispoze” un “Ironixx”.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.