Festivāls “Bauska TASTE” izziņojis galvenās skatuves spožākos māksliniekus

Mūzikas festivāls visai ģimenei – “Bauska TASTE” šogad apmeklētājus priecēs ar grandiozu mākslinieku uzstāšanos gleznainajā Bauskas Pilskalna parkā. Izsludināti pirmie mākslinieki, kuru starpā arī grupa “Instrumenti” – dinamiskie, krāšņie un neatkārtojamie.

Šis būs jau ceturtais gads, kad divu upju ieskautajā Bauskas Pilskalna parkā, 1. un 2. augustā norisināsies festivāls “Bauska TASTE”. Ar katru gadu tas pulcē aizvien vairāk apmeklētājus un piedāvā ne tikai ievērojamu un daudzveidīgu muzikālo programmu, bet arī plašu aktivitāšu un izklaides iespēju klāstu visai ģimenei.

Ar iespaidīgu un eksperimentālu uzstāšanos uz skatuves kāps viena  no interesantākajām un daudzsološākajām Eiropas grupām – “Instrumenti”, kas pavisam nesen aizvadīja līdz šim vērienīgāko koncertu Daugavas stadionā, pulcējot vairākus desmitus tūkstošus apmeklētāju  un radot katarsi laikā un telpā.

“Bauska TASTE” viesosies arī lietuviešu dziedātājs Igns Pocūnas (Ignas Pociūnas) jeb “Daddy Was A Milkman”, kas ir apbrīnojami ātri iekarojis arī Latvijas klausītāju sirdis, sniedzot vairākus grandiozus koncertus uz Latvijas lielākajām skatuvēm.

Festivālā uzstāsies arī leģendārā pašmāju apvienība “Pienvedēja Piedzīvojumi”, kas dibināta 1994. gadā. Rokgrupas pamatsastāvs nav mainījies kopš tās dibināšana un pagājušā gadā atzīmēja savu 25 gadu jubileju, izdodot jaunu  albumu “Nelaiks”.

No Latvijas popmūzikas mūziķu saraksta kā gaidītākie mākslinieki tiek izziņoti Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris no grupas “Musiqq”, kas aizrautīgi iekustinās “Bauska TASTE” festivāla apmeklētājus, ar desmitgades spožākajiem hītiem.      

Festivāla rīkotāji atzīmē, ka tiek plānots attīstīt visu labāko, kas ir iesākts iepriekšējos gados, kā arī papildināt festivāla saturu ar jaunām lietām, lai festivāls būtu vieta, kur pazūd laiks, raisot neaizmirstamus iespaidus.

Biļetes var iegādāties“Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv. Par īpašu cenu – 15,- eiro, divu dienu biļeti uz festivālu var iegādāties tikai Bauskas Kultūras centra kasē līdz janvāra beigām.

Pirmajā augusta nedēļas nogalē tiekamies Bauskā – festivālā, kur satiekas – “Bauska TASTE”!

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.