Ērenpreiss ar jaunā video palīdzību plāno iekarot eksporta tirgus

erenpreis2

Foto: erenpreiss.com

Latvijas velosipēdu ražotājs Ērenpreiss izstrādājis publicitātes video, kā arī plāno piedāvāt savus velosipēdus ārpus Latvijas.

“Esam radījuši fantastisku video, kur galvenajās lomās ir mūsu jaunie Ērenpreiss pilsētas zvirbuļi jeb Sparrow velosipēdi, kuri jau lido Rīgas ielās un ir aizceļojuši arī  uz Vāciju, Zviedriju un Lielbritāniju,” stāsta Ērenpreiss vadītājs Toms Ērenpreiss.

Ērenpreiss izveidotais video uzbur ainu pilsētā, iespējams Rīgā, kur satiekas divi moderni, jauni pilsētnieki uz velosipēdiem. Urbānā, mistiskā noskaņā atklājas velosipēdu tehniskās īpašības, iespējas un velosipēda vizuālā pievilcība.

Video tapšanā iesaistīti vairāki Latvijas filmu profesionāļi – režisors Reinis Spaile, operators Jānis Jurkovskis.

Jaunais video izplatījies interneta sociālos tīklos un to paredzēts izmantot arī publicitātes nolūkos ārvalstu tirgus apgūšanā un “iekārdināšanā”, Ērenpreiss velosipēdu popularizēšanā. Piemēram, šā gada augustā Ērenpreiss piedalīsies Eiropas lielākajā velo izstādē “Eurobike” Vācijā, Frīdrihshāfenē, kur tiks prezentēti gan “zvirbuļi”, gan esošā kolekcija.

“Ērenpreiss velosipēdus īpaši ir iemīļojuši Eiropā, taču jau ar pagājušā gada rudenī Latvijā prezentēto kolekcijas papildinājumu – Sparrow velosipēdu piedāvājam plašāku klāstu un plānojam iet tālāk, jo ir izrādīta interese no Āzijas un ASV. Pašlaik ļoti aktīvi strādājam,” stāsta uzņēmuma vadītājs Toms Ērenpreiss.

Jaunās kolekcijas velosipēdu ražošanā Ērenpreiss piesaistījis fonda ZGI Capital investīcijas.

erenpreis

Foto: erenpreiss.com

Avots: 7guru.lv

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.