Domu materializācija un kopdarbi

5Darbs, dara darītājuCik daudz svētības atnāk dvēselē pa iedomāta un pabeigta uzdevuma taku! Jo vairāk, ja tas paveikts savstarpēji saskaņotā cilvēku saimē! Mūžības Grāmatā ierakstās tikai pabeigtie darbi, turpretī, ikviens nepabeigtais darbs ir kā haotisks švīkājums, kas, protams, sabojā to dzīves daļas segmentu, kurā darbs nav ticis pabeigts.

Katra pabeigtība atnes gribasspēku jeb sirds tiecības spēku, kas ietver noteiktību un mērķtiecību, stiprina ticību, iemāca pārvarēt šķēršļus, vairo iedrosmi un uzdrīkstēšanos likt nākamos soļus, dod mācību sinhronizācijā ar citiem darba veicējiem, izjūtot viens otru, vairo milzum daudz prieka, galu galā, ceļ un vairo katru pozitīvu ierosmi dvēselē un, tajā pašā laikā, dzēš jeb transformē negatīvo. Tik daudz un vēl vairāk dod nosprausts un sasniegts mērķis, uz vienu domu noskaņota cilvēku grupa!
Nerunājot par visu to labo enerģiju vairošanu un apmaiņu starp visiem kopsanācējiem.

Bezkustību meditācijas ir labas, bet kopīga darba jeb kāda apzināta un nosprausta uzdevuma izpildīšanas meditācija ir daudzkārt spēcīgāka! Vai ziniet kāpēc? Tāpēc, ka meditējot mēs pieskaramies smalkajiem vai pat ugunīgajiem esības plāniem, bet, tā kā mums ir rupjie – fiziskie ķermeņi, tad mūsu uzdevums ir ienest šo uguni fiziskajā pasaulē caur savām darbīgajām rokām un kājām, tādējādi kļūstot par Radītājiem, vistiešākajā izpratnē. Jo domāt ir viegli, vēlēties ir viegli, bet materializēšana prasa iekšējo kalumu pielietošanu. Tāpēc, senajam teicienam, ka darbs dara darītāju ir ļoti dziļa jēga un tajā ir apslēpts vieds skaistums!

Pulcējamies darbos un mūsu dvēseļu dārzi piepildīsies ar maģiskiem aromātiem!

Visums-Vilnis Priedite-528.lv Pozitīvo Sajūtu Portāls

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.