Dāvanas ir svētība

pateiciba4 dāvanas

Lai tu kļūtu bagāts, palīdzi otram cilvēkam kļūt bagātam. Lai tu būtu mīlēts, vispirms mīli pats. Lai tu būtu vesels, dod savam ķermenim to, kas tam vajadzīgs (fiziskos vingrinājumus, vitamīnus, kvalitatīvu pārtiku, veselīgu miegu, pareizu dienas režīmu u.t.t.). Tur, kur ir apmaiņa – tur arī ir dzīvība. Lūk, kāpēc daudzi bagāti cilvēki, saprot to, ka, lai dzīvē ienāktu nauda, daļa savas naudas jāatdod labdarībai. Kas atdevis kaut ko savu Visumam, tam Visums atbild ar to pašu.

Labie vārdi

Pārpilnībā lielu lomu spēlē dāvanas un svētība. Ja dāvināsi citiem, arī citi tev atbildēs ar to pašu. Tas nenozīmē, ka dāvanām jābūt dārgām – dāvana var būt labs vārds, atbalsts grūtā brīdī, līdzcietība vai padoms. Uzdāvināt tu vari smaidu pretimnācējam, palīdzēt cilvēkam kādā svarīgā darbā. Tu vari palīdzēt cilvēkam atrast to cilvēku vai speciālistu, kurš viņam varēs palīdzēt. Uzdāvināt grāmatu, kurā, iespējams cilvēks atradīs atbildes uz viņam svarīgiem jautājumiem. Dāvana var būt jebkas, kas palīdzēs otram. Un nav svarīga dāvanas cena, svarīgs ir nodoms, ar kādu tā pasniegta.

Attiecības

Bieži vien svētība cilvēkiem asociējas ar reliģiozām organizācijām. Taču šobrīd mēs runājam par labvēlīgu attieksmi pret apkārtējo pasauli. Pārpilnība ir cilvēka spēja pozitīvi uztvert pasauli un cilvēkus. Ja tu redzi, ka tev apkārt ir laime un siltums, Visums noteikti atbalstīs un stiprinās tavu ticību. Sūtot pozitīvu enerģiju apkārtējiem cilvēkiem, viņi jūtas labi tavā kompānijā un tieši tavs pozitīvisms pret pasauli, tavā dzīvē pievelk tādus pašus pozitīvus cilvēkus, kā tu pats. Pievelk pozitīvas situācijas, notikumus.

Enerģijas apmaiņas likums

Enerģijas apmaiņa ir Visuma likums. Ja tu centies kļūt bagāts, mūždien ekonomējot un netērējot naudu, tā agri vai vēlu pārstās plūst tavā dzīvē. Tikai apmainoties ar to, kas tev pašam vajadzīgs, ar apkārtējo pasauli, tu atver ceļus atpakaļatdevei.

Lai svētībām pilna dzīve!

Avots: http://www.uspeh.club

Tulkoja: Ginta FS

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.