Bezmaksas nūjošanas nodarbības

Attēls: Publicitātes

Rīgas domes Labklājības departaments jau ceturto gadu sadarbībā ar biedrību „Latvijas Tautas sporta asociācija” piedāvā ikvienam interesentam iespēju bez maksas piedalīties nūjošanas nodarbībās. Līdz novembra beigām tiks organizētas 120 nodarbības. Pirmā nodarbība norisinājās  25. aprīlī Maskavas priekšpilsēta. Nūjotāju tikšanās Ķengaraga ielā 8 (Daugavas promenādes sākums).

Lai uzsāktu nūjošanu, nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas un īpaša fiziskā sagatavotība. Sertificēts nūjošanas instruktors bez maksas iemācīs nūjot un nodrošinās arī nūjošanai nepieciešamo inventāru, bet arī aicinām iedzīvotājus uz nodarbībām ņemt līdzi savas nūjas,  ja tādas ir.  Nūjot ar savām nūjām iesakām arī tādēļ, ka nevaram garantēt, ka uz vietas izdosies piemeklēt optimāla garuma nūjas. Nodarbību norises vietas paliek tādas pašas kā pagājušajā gadā, bet ir izmaiņas nodarbību norises dienās un  laikos – šogad nodarbības notiks ne tikai darba dienu rītos, bet arī darba dienu vakaros un arī sestdienās.

Ar nūjošanas nodarbību grafiku var iepazīties Rīgas Sociālā dienesta dienas centros, Labklājības departamenta mājas lapā www.ld.riga.lv sadaļā Aktualitātes, kā arī, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80005055.

Pērn iespēju piedalīties nodarbībās izmantoja 1800 rīdzinieki.

 

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.