Aukstās modes diena Kalnciema kvartālā

Rudens salnu, vēju un lietus sezonā Kalnciema kvartāls izsludina ikgadējo AUKSTĀS MODES DIENU, kas arī šogad palīdzēs sagatavoties gada aukstākajam laikam, iegādājot siltus, ērtus un kvalitatīvus apģērbus, apavus un aksesuārus. “Aukstās modes diena 2015” norisināsies sestdien, 17. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 16:00.

Nav ko vilkt mugurā? Nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs!

Šogad savas rudens/ ziemas kolekcijas piedāvās ne tikai Latvijas mākslinieki, dizaineri un amatnieki, bet arī radoši un daudzsološi dizaina pārstāvji no Lietuvas. Apmeklētājiem jau pazīstamos zīmolus (QooQoo, veikals M50, Woolings, Eduardo Cattus, Tundra Hats, Marbuš, Hebe, Petra.lv, YAYOI un daudzi, daudzi citi jau iecienīti zīmoli) papildinās sezonas jaunumi un īpašie atradumi – kolēģu veikums kaimiņu valstī Lietuvā, kā arī sezonai piemēroti atradumi no vietējiem ražotājiem – lietus mētelīši, ziemas mēteļi, kleitas, lietussargu turētāji, u.c. jaunumi.

Lai pieteiktu savu produkciju “Aukstās modes dienai”, sūtiet foto un produkcijas aprakstu uz tirgus@kalnciemakvartals.lv

Dienas gaitā sildošu mūziku spēlēs Henriks Eliass Zēgners, sildīties varēs ar Vīnu veikala sarūpētajiem karstajiem dzērieniem.
Kā ierasts, būs arī padomāts par radošu nodarbošanos bērniem.

Paralēli norisināsies arī ierastais Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgus, kurā varēs sarūpēt visu nepieciešamo siltam pusdienu galdam.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.