Atzīmējot Eiropas dienu

Attēls: Katie Shelton

Atzīmējot Eiropas dienu, Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā 9.maijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 ikvienu interesentu aicina apmeklēt Atvērto durvju dienas pasākumus Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

No plkst.11.00 līdz 13.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnus (no 4 – 10 gadiem) aicinām piedalīties radošajā darbnīcā, lai dotos „Mūzikas instrumentu ceļojumā”. Bērniem darbnīcā būs iespēja iepazīt dažādu tautu mūzikas instrumentus, īpaši bungas, un izzināt to nozīmi kultūrā. Dalībnieki varēs gatavot savas bungas no sadzīvē sastopamiem materiāliem, skatīties un klausoties video par dažādu valstu tradicionālo mūziku un ritmiem. Noslēgumā – bungu ritmu atkārtošana un kopēja starpkultūru orķestra veidošana.

Vietu skaits darbnīcā ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

No plkst.11.00 līdz 15.00 ikviens interesents gaidīts iemūžināt savu Eiropas redzējumu uz sagatavotas pastkartes. Vēlāk tās tiks nogādātas Gaismas pilī, lai delegāti un citi prezidentūras viesi var pastkartes nosūtīt uz mājām no Latvijas – prezidējošās valsts Eiropas Savienības Padomē 2015. gada pirmajā pusgadā.

No plkst.11.00 līdz 15.00 aicinām arī piedalīties viktorīnā par Eiropas Savienību un saņem balvas, kā arī salikt Eiropas Savienības puzles, meklējot katrai valstij atbilstošus citātus, atpazīstot tradicionālos ēdienus, pilsētas un ievērojamas personības.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.