Ar finālu Rīgā noslēgsies konkurss “Gribu būt mobils”!

mobils9. martā pulksten 12.30. Rīgas motormuzejā norisināsies CSDD rīkotā konkursa “Gribu būt mobils” noslēdzošais fināls. Tajā par godalgotām vietām sacentīsies 7 labākās skolēnu komandas no visas Latvijas.

Pēc janvārī un februārī noritējušajiem konkursa pusfināliem noskaidrotas Latvijas zinošākās 6.-8. klašu skolēnu komandas ceļu satiksmes drošības jautājumos: “Just do it” no Jaunogres vidusskolas, “Spicie-1” no Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas, “Tālbraucēju akadēmija” no Ozolnieku vidusskolas, “Strauti-1” no Strautiņu pamatskolas, “Lieliskais-4 nieks” no Popes pamatskolas, “Marss” no Salienas vidusskolas un “Baložu vidusskola” no Baložu vidusskolas. Fināla sacensībās skolēniem būs jāizmanto savas teorētiskās un praktiskās zināšanas, lai veiktu interesantus un izaicinošus uzdevumus par ceļu satiksmi un drošību.

Konkursa mērķis ir paaugstināt 6. – 8. klašu skolēnu izglītības līmeni par drošības jautājumiem, personīgās drošības garantēšanas iespējām ceļu satiksmē, nodrošinot kvalitatīvu pašizglītības modeli nākamajiem ceļu satiksmes dalībniekiem jau savlaicīgi.

Finālā skolēni sacentīsies par organizatoru sagatavotajām galvenajām balvām – pirmās vietas ieguvēji katrs saņems giroskūteri un BTA Velopolisi, otrās vietas ieguvēji – 4G mobilo internetu ar rūteri 6 mēnešiem, trešās vietas ieguvēji – dāvanu karti ceļojuma izvēlei 50 EUR vērtībā, taču visi pārējie fināla dalībnieki – sporta preču veikala dāvanu kartes. Konkursa organizatori ir parūpējušies arī par pārsteiguma balvām.

Šogad “Gribu būt mobils” norisinās jau desmito reizi, attīstot skolēnos ceļu satiksmes drošības izglītības prasmes un gatavojot jauno satiksmes dalībnieku paaudzi, kas apzinās savus pienākumus un tiesības uz ceļa.

Papildu informācija par konkursu, tā norisi un neklātienes daļas rezultātiem atrodama oficiālajā konkursa mājaslapā www.gribubutmobils.lv un sociālajos tīklos – draugiem.lv, Facebook, Twitter un Instagram.

Mācību konkursu “Gribu būt mobils” organizē CSDD, finansē OCTA, realizē Autovadītāju Universitāte “Credo Autoprieks” un atbalsta AAS “BTA Baltic Insurance Company”.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.