Aicināti pieteikt labākos skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējumus

Līdz 13. janvārim var iesniegt pieteikumus Rīgas pašvaldības izsludinātajam skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējuma konkursam „Ziemassvētki 2015”. Tajā aicinātas piedalīties fiziskas un juridiskas personas, kā arī valsts un pašvaldības iestādes, kuras veicinājušās Ziemassvētku laikam atbilstošas noskaņas radīšanu pilsētvidē.

Konkurss tiek rīkots jau vairākus gadu desmitus, lai ieinteresētu un motivētu ēku un citu objektu īpašniekus, valdītājus un apsaimniekotājus radīt svētku noskaņu pilsētā. Viens no konkursa tematiem ir „Ziemassvētki”, kurā tiks vērtēts tradicionālo gadskārtu svētku noformējums.

Savukārt tematā „Citāda egle” tiek gaidīti oriģināli, radoši, jauni un neparasti vizuālie risinājumi, lai turpinātu atbalstīt un popularizēt leģendu par Rīgu kā pirmās izrotātās Ziemassvētku egles galvaspilsētu. Konkursa organizatoru vēlme ir, lai šie darbi papildinātu vides objektu festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš”.

Abos tematos pieteiktie noformējumi tiks vērtēti divās kategorijās: skatlogu noformējums un ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējums. Konkurss notiek divās kārtās. Vispirms pieteikumus izvērtē rajonu (priekšpilsētu) konkursa vērtēšanas komisijas, kuras labākos darbus nosūta vērtēšanai Rīgas domes komisijai. Konkursa uzvarētāji saņems Rīgas domes Atzinības rakstus un naudas balvas.

Konkursa pieteikumi jāiesniedz rakstiski vai elektroniski (e-pasta adrese: apc@riga.lv) līdz 2016. gada 13. janvārim Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā un tā teritoriālas atrašanās vietās. Konkursa nolikums pieejams interneta vietnēs: www.iksd.riga.lv, www.kultura.riga.lv un www.riga.lv.

Konkursa nolikums:

Nolikums konkursam Ziemassvetki 2015.pdf

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.