2ANNAS sāk pieņemt filmas 2015. gada konkursam

Rīgas Starptautiskais filmu festivāls 2ANNAS šogad notiks jau 20. reizi. Šis festivāls ir īpaši pievērsies īsfilmu formātam jau kopš pašiem sākumiem. Laika gaitā 2ANNAS ir kļuvis par svarīgāko īsfilmu festivālu Baltijā. Īpaši atlasītā īsfilmu konkursa programma nodrošina to, ka 2ANNAS parāda jaunas kino valodas, tēmu un izteiksmes līdzekļu meklējumus mūsdienu kino.

2ANNAS ir ievērojams festivāls arī tāpēc, ka mēs iesaistām skatītājus visos notikumos: neviens viesis nejūtas vientuļš 2ANNAS festivālā. Festivāls ir nedēļa ar labām filmām, neaizmirstamām ballītēm un vērtīgām satikšanās iespējām, kas nodrošina to, ka festivāla viesis, filmu industrijas pārstāvis un veidotājs var satikties un pavadīt nakti garās sarunās.

Mēs meklējam tādas filmas un režisorus, kuri lauž kino tehniskās un mākslinieciskās robežas. Lai turpinātu paplašināšanos, mēs šogad aizsākam vidēja garuma filmu konkursu. Šajā kategorijā mēs sniedzam vienreizēju iespēju režisoriem iesniegt festivālam filmas, kuras savas nestandarta hronometrāžas dēļ (30-60min) netiek pieņemtas lielākajā daļā festivālu, jo neiederas ne īsfilmu, ne pilnmetrāžas filmu kategorijās.

Vairāk informāciju par filmu pieteikšanas kārtību, kā arī pieteikuma anketu var atrast šeit

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.